Trade-port sp z. o.o.

ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
e-mail: biuro@trade-port.pl
tel. 32 207 29 21
fax 32 207 29 20

Biuro Zakupów, Obsługi i Magazynowania Zabrze

 

 
Marcin Stasiak
Kierownik Biura Zakupów i Magazynowania 
tel.: 667 661 935
e-mail: m.stasiak@trade-port.pl
 
Sławomir Szparagowski
Specjalista Ds. Transportu i Logistyki
tel.: 667 662 013
e-mail: s.szparagowski@trade-port.pl
 

Katarzyna Krystian-Oleksy
Specjalista Ds. Zaopatrzenia
tel.: 667 661 351
e-mail: k.oleksy@trade-port.pl

 

Monika Majewska

Specjalista Ds. Zaopatrzenia i Logistyki

tel.: 667 661 159

e-mail: m.majewska@trade-port.pl

 

 

Bartłomiej Kuhn

Brygadzista

tel.:667 661 128

e-mail: b.kuhn@trade-port.pl

 
Paweł Kryska

Magazynier

tel.:667 661 833