Trade-port sp z. o.o.

ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
e-mail: biuro@trade-port.pl
tel. 32 207 29 21
fax 32 207 29 20

Biuro Sprzedaży Infrastruktury Kolejowej i Tramwajowej

 

mk.JPG Michał Kurpanik

Dyrektor Ds. Handlowych 

Prokurent
tel.: 785 112 326
e-mail: m.kurpanik@trade-port.pl

lb.JPG

Łukasz Bijak

Zastępca Dyrektora Ds. Handlowych

Prokurent
tel.: 667 664 955
e-mail: l.bijak@trade-port.pl


 

ao.JPG Arkadiusz Olesiuk
Kierownik Ds. Sprzedaży Infrastruktury Kolejowej
tel.: 667 660 165

e-mail: a.olesiuk@trade-port.pl

 

pr.JPG Piotr Robak
Specjalista Ds. Handlowych
tel.: 667 661 164
e-mail: p.robak@trade-port.pl

Gabriel Drabek

Referent Ds. Sprzedaży 
tel.: 667 661 142
e-mail: g.drabek@trade-port.pl

 

Anna Hujar

Specjalista Ds. Administracyjno-Handlowych

tel.: 785-119-151

e-mail: a.hujar@trade-port.pl