Trade-port sp z. o.o.

ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
e-mail: biuro@trade-port.pl
tel. 32 207 29 21
fax 32 207 29 20

Aktualności

21.11.2013
II Konferencja „Kolej na obszarach szkód górniczych. Eksploatacja, inwestycje, modernizacja”

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom biznesowym za przybycie i uświetnienie swoją obecnością naszej konferencji.

 

W dniach 18 – 20 listopada 2013r. w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym „META’ w Szczyrku odbyła się konferencja na temat „Kolej na obszarach szkód górniczych. Eksploatacja, inwestycje, modernizacja”.

Spotkanie zostało zorganizowane przy udziale Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, która odpowiadała za część organizacyjną i merytoryczną konferencji. W tym miejscu chcemy podziękować Izbie za sprawną organizację.

Konferencja była organizowana przy udziale naszych partnerów: ŚRUBENA UNIA S.A., PRB TOR Sp. z o.o., PKP CARGO SERVICE Sp. z o.o., KUŹNIA ZAWADZKIE Sp. z o.o. - dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Podczas pierwszego dnia wręczyliśmy wyróżnienia w postaci statuetek i dyplomów „Solidny Partner Trade-Port Sp. z o.o. Chcieliśmy w ten sposób wyróżnić naszych Klientów za całokształt współpracy w 2013r. Zamierzamy takie odznaczenia nadawać co roku na wspólnym evencie. W tym roku zostały przyznane przez TRADE-PORT dla firm: Dolnośląskiego Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o., Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o., Przedsiębiorstwa Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. - Laureatom serdecznie gratulujemy.

Konferencję uświetniły liczne wystąpienia i prelekcje, za które również dziękujemy licznemu gronu naukowemu jak i pozostałym prelegentom.

Dziękując jeszcze raz wszystkim za przybycie, zapraszamy już w przyszłym roku 2014 na kolejną edycję konferencji.